סדנאות הכח שבך לגמישות מחשבתית והתנהגותית
8 הערות

כל מפגש אני מתכוננת ובוחנת איפה אני ביחס לנושא/דילמה שאני מתכננת להעלות בפניהן. תוך כדי כך שאני מתכוננת אני מגלה ומבינה דברים על עצמי - כך אני מבינה שאם עוצרים רגע, מהרהרים על ההתנהגות שלנו ומשנים קצת, השינוי יגיע, גם אם לפעמים נדרש לחזור על אותו נושא, מזוית אחרת.

קרא עוד  
אילו כישורים מאבדים הילדים שלנו?
2 הערות

האגודל הנוגד הוא אחד ההישגים המרשימים ביותר באבולוציה האנושית אולם בחברה המערבית המודרנית מחסור בתנועה, המעבר להקלדה על מחשב ובטלפון הנייד – המסלולים העיצביים המובילים לתנועה זו, מתנוונים.

קרא עוד  
האם צביעה בטושים יכולה להיות כלי טיפולי?
6 הערות

הטושים מזמינים עבודה נקיה, קישוטית ואסתטית, ובעבודה עימם יש קצביות רבה, שיכולה לתקשר עם אנשים שטכסיות ומקצביות עוזרות להם להתארגן, או מבטאת ומשרתת מצב פרסברטיבי

קרא עוד  
ד-דא-דאג-דאגה
7 הערות

דאגה שהיא חשש לשלום האחר, לקיחת אחריות יתר כלפי האחר, מחשבות טורדניות ואי ודאות. בהבנה שמצב מתמשך של דאגנות יתר כלפי הקרובים לנו, נחלש החוסן הנפשי שלנו ואנחנו יכולות להגיע למצב של תשישות ולסבול מסימפטומים גופניים.

קרא עוד  
איך אני מבטאת את עצמי באמצעות מנדלה?
3 הערות

אנחנו ממשיכות למפגשים נוספים ומקלפות אמונות מגבילות, ומעצימות תכונות חוזק שלנו. וכל הזמן עוברות שינוי - שינוי תפישתי, שינוי תודעתי. איך אני מחברת אותן אל עצמן, האותנטי ולא אל מה שהן רגילות להציג כחזות המושלמת כלפי חוץ?

קרא עוד  
לאן אפשר לקחת את המריבות שלנו?
10 הערות

אם תצאו בדמיון עם זה/זו שהטריפו אתכם, אל מקום בו אתם נינוחים ואפילו מאושרים, כל אחד והתמונה שלו, שצרובה לו בזכרון - פסגת הר מושלג עם כוס קקאו חמה ביד, על סירת מפרש, בבית קפה על גג המלון - בשקיעה, וכו'

קרא עוד  
איך זה מרגיש לחיות עם הפרעת קשב? או: למה ההרגשה היא שונה מאחרים?
3 הערות

אנשים החיים עם הפרעת קשב תמיד מופתעים כששומעים שבאבחון שלהם נמצאה אינטליגנציה גבוהה.

קרא עוד  
חשיבותו של עידוד
4 הערות

ישנם ילדים רבים שמרגישים שיש להם רעיון גאוני שיכול לשנות את העולם. בפוסט הזה, נבין איך אנחנו נוטלים חלק בעידוד ילד כזה, שיש לו את הגישה המיוחדת הזו ואת המומחיות ליצירת דברים מדהימים. הוא ממציא את המכונה הזמנית הראשונה בעולם, שמאפשרת לאנשים לנסוע בזמן ולהתחבר לתרבויות משונות במהלך ההיסטוריה.

קרא עוד  
אני בצומת דרכים לבחירת לוגו וסלוגן
7 הערות

מי ששומע את התכונות הטובות של מנדלות להרפייה ולהעצמה מתחיל להציע לי למי לדעתו זה מתאים: אנשים עם דילמות בחיים, אנשים מחלימים מסרטן, אנשים מבוגרים - לשיפור הזיכרון או להפגת בדידות או אפילו לתירגול מוטוריקה עדינה, לזמן איכות הורה-ילד, לגני ילדים וכמובן הבייבי שלי- להעצמת ילדי קשב וריכוז.

קרא עוד  
מה זה הגריד הזה?
14 הערות

מה קורה כשילד עם קשב וריכוז מקבל השראה כן לצאת מהקווים?

קרא עוד  
יתרונות עבודה עצמאית או מונחית עם מנדלות
4 הערות

תחושת ההישג בסדנאות האימון באמצעות מנדלות שאני מעבירה למבוגרים, מעלה בי רצון עז להנחיל ולהתאים את השיטה לילדים עם קשיים חברתיים וריכזתי לי כמה מן התועלות שהם יקבלו באמצעות צביעה של מנדלות:

קרא עוד  
להתמודד עם קשיים או סוגיות בחיים האמיתיים, באמצעות מפגש בהם מול הנייר והצבע.
9 הערות

לעיתים, אני נתקלת במהלך הסדנאות שאני מעבירה, באנשים שמשאירים שטחים לבנים, (ומיד אני מסבירה כאן למה זה לא הגיוני). כשאני שואלת למה השאירו מקטעים לבנים, בתוך המנדלה, עונים לי: לא בא לי לצבוע את הלבן.

קרא עוד